Kontakta oss

Stålrör AB

Christer Bengtsson

Christer Bengtsson

Sälj / Tung industri

+46 (0)35-18 24 55
christer.bengtsson@stalror.se
Eva Gullberg

Eva Gullberg

Sälj / Automotive

+46 (0)35-18 24 82
eva.gullberg@stalror.se
Linda Claesson-Sjöö

Linda Claesson-Sjöö

Sälj / Hydraulik / Föräldraledig

+46 (0)35-18 24 00
Mikael Bjerdahl

Mikael Bjerdahl

Sälj / Tung industri

+46 (0)35-18 24 17
mikael.bjerdahl@stalror.se
Pierre Holm

Pierre Holm

Sälj / Automotive

+46 (0)35-18 24 80
pierre.holm@stalror.se
Torbjörn Fant

Torbjörn Fant

Sälj / Lätt industri

+46 (0)35-18 24 65
torbjorn.fant@stalror.se
Pär Bjärnstig

Pär Bjärnstig

Produktchef / Hydraulik

+46 (0)35-18 24 15
par.bjarnstig@stalror.se
Jonas Lindahl

Jonas Lindahl

Sälj / Tung industri

+46 (0)35-18 24 59
jonas.lindahl@stalror.se
Mattias Maltesson

Mattias Maltesson

Sälj / Automotive

+46 (0)35-18 24 86
mattias.maltesson@stalror.se
Torbjörn Kollmats

Torbjörn Kollmats

Sälj / Lätt industri

+46 (0)35-18 24 81
torbjorn.kollmats@stalror.se
John Allmark

John Allmark

Sälj Support / Hydraulik

+46 (0)35-18 24 48
john.allmark@stalror.se
Anna Arvidsson

Anna Arvidsson

Inköp / Lego

+46 (0)35-18 24 83
anna.arvidsson@stalror.se
Peter Bogren

Peter Bogren

Försäljningschef / Tung industri & Hydraulik

+46 (0)35-18 24 35
+46 709 44 34 05
peter.bogren@stalror.se
Adrian Eklund

Adrian Eklund

Sälj Support / Tung industri

+46 (0)35-18 24 19
adrian.eklund@stalror.se
Lina Jalmgård

Lina Jalmgård

Sälj Support / Automotive

+46 (0)35-18 24 78
lina.jalmgard@stalror.se
Alexander Johansson

Alexander Johansson

Sälj Support / Automotive

+46 (0)35-18 24 79
alexander.johansson@stalror.se
Joakim Ohlsson

Joakim Ohlsson

Försäljningschef / Automotive & Lätt Industri

+46 (0)35-18 24 36
+46 706 76 50 03
joakim.ohlsson@stalror.se
Birgitta Nilsson

Birgitta Nilsson

Sälj / Tung industri

+46 (0)35-18 24 38
birgitta.nilsson@stalror.se
Maria Borup

Maria Borup

Inköp / Tung industri

+46 (0)35-18 24 34
+46 709 44 34 07
maria.borup@stalror.se
Susanne Lindquist

Susanne Lindquist

Inköp / Lätt industri

+46 (0)35-18 24 03
susanne.lindquist@stalror.se
Kjell Leksell

Kjell Leksell

Inköp / Hydraulik

+46 (0)35-18 24 12
kjell.leksell@stalror.se
Lena d'Orchimont

Lena d'Orchimont

Reception / Växel

+46 (0)35-18 24 00
info@stalror.se
Arne Borup

Arne Borup

Service & Underhåll

+46 (0)35-18 24 00
Joakim Davidsson

Joakim Davidsson

VD / Operativ Chef

+46 (0)35-18 24 00
joakim.davidsson@stalror.se
Josefin Kämpe Thorsell

Josefin Kämpe Thorsell

Spedition

+46 (0)35-18 24 00
Lotta Alexandersson

Lotta Alexandersson

Speditions- och produktionsplaneringschef

+46 (0)35-18 24 00
Richard Hasselqvist

Richard Hasselqvist

Produktionschef

+46 (0)35-18 24 00
Saso Janevski

Saso Janevski

Kvalitet

+46 (0)35-18 24 00
Jannice Bengtsson

Jannice Bengtsson

Sälj Support / Tung industri

+46 (0)35-18 24 60
jannice.bengtsson@stalror.se
Glenn Risberg

Glenn Risberg

Produktionsplanering

+46 (0)35-18 24 00
Catarina Larsson

Catarina Larsson

Ekonomi

+46 (0)35-18 24 00
Carolina Johansson

Carolina Johansson

Ekonomi

+46 (0)35-18 24 00
Diana Damjanov

Diana Damjanov

Sälj Support / Tung industri

+46 (0)35-18 24 21
diana.damjanov@stalror.se
Magnus Nilsson

Magnus Nilsson

Logistik

+46 (0)35-18 24 00
Christian Arvidsson

Christian Arvidsson

IT-chef

+46 (0)35-18 24 00
Lisa Lindholm

Lisa Lindholm

Ekonomichef

+46 (0)35-18 24 00
lisa.lindholm@stalror.se
Victoria Bodin

Victoria Bodin

Sälj Support / Automotive

+46 (0)35-18 24 78
victoria.bodin@stalror.se
Daniel Eliasson

Daniel Eliasson

Ekonomi

+46 (0)35-18 24 00