Kontakta oss

Stålrör AB

Christer Bengtsson

Christer Bengtsson

Kundansvarig säljare / Mekaniska verkstäder / Region mellan

+46 (0)35-18 24 55
christer.bengtsson@stalror.se
Eva Gullberg

Eva Gullberg

Kundansvarig säljare / Automotive

+46 (0)35-18 24 82
eva.gullberg@stalror.se
Linda Claesson-Sjöö

Linda Claesson-Sjöö

Innesäljare / Mekaniska Verkstäder / Region Syd

+46 (0)35-18 24 23
linda.claesson.sjoo@stalror.se
Mikael Bjerdahl

Mikael Bjerdahl

Kundansvarig säljare / Mekaniska verkstäder / Region norr

+46 (0)35-18 24 17
mikael.bjerdahl@stalror.se
Pierre Holm

Pierre Holm

Kundansvarig säljare / Automotive

+46 (0)35-18 24 80
pierre.holm@stalror.se
Torbjörn Fant

Torbjörn Fant

Kundansvarig säljare/ Mekaniska verkstäder / Region syd

+46 (0)35-18 24 65
torbjorn.fant@stalror.se
Pär Bjärnstig

Pär Bjärnstig

Kundansvarig säljare / Hydraulik

+46 (0)35-18 24 15
par.bjarnstig@stalror.se
Jonas Lindahl

Jonas Lindahl

Kundansvarig säljare / Återförsäljare

+46 (0)35-18 24 59
jonas.lindahl@stalror.se
Mattias Maltesson

Mattias Maltesson

Kundansvarig säljare / Mekaniska verkstäder / Region syd

+46 (0)35-18 24 86
mattias.maltesson@stalror.se
Torbjörn Kollmats

Torbjörn Kollmats

Innesäljare / Mekaniska verkstäder / Region syd

+46 (0)35-18 24 81
torbjorn.kollmats@stalror.se
John Allmark

John Allmark

Innesäljare / Hydraulik

+46 (0)35-18 24 48
john.allmark@stalror.se
Anna Arvidsson

Anna Arvidsson

Inköp / Lego

+46 (0)35-18 24 83
anna.arvidsson@stalror.se
Peter Bogren

Peter Bogren

Affärsutvecklingchef

+46 (0)35-18 24 35
+46 709 44 34 05
peter.bogren@stalror.se
Adrian Eklund

Adrian Eklund

Innesäljare / Mekaniska verkstäder / Region mellan

+46 (0)35-18 24 19
adrian.eklund@stalror.se
Lina Jalmgård

Lina Jalmgård

Innesäljare / Automotive

+46 (0)35-18 24 78
lina.jalmgard@stalror.se
Alexandra Petersén

Alexandra Petersén

Spedition

+46 (0)35-18 24 00
Alexander Johansson

Alexander Johansson

Kundansvarig säljare/ Mekaniska verkstäder / Region mellan

+46 (0)35-18 24 79
alexander.johansson@stalror.se
Birgitta Nilsson

Birgitta Nilsson

Innesäljare / Återförsäljare

+46 (0)35-18 24 38
birgitta.nilsson@stalror.se
Maria Borup

Maria Borup

Inköp / Tung industri

+46 (0)35-18 24 34
+46 709 44 34 07
maria.borup@stalror.se
Susanne Lindquist

Susanne Lindquist

Inköp / Lätt industri

+46 (0)35-18 24 03
susanne.lindquist@stalror.se
Kjell Leksell

Kjell Leksell

Inköp / Hydraulik

+46 (0)35-18 24 12
kjell.leksell@stalror.se
Lena d'Orchimont

Lena d'Orchimont

Reception / Växel

+46 (0)35-18 24 00
info@stalror.se
Arne Borup

Arne Borup

Service & Underhåll

+46 (0)35-18 24 00
Joakim Davidsson

Joakim Davidsson

VD / Operativ Chef

+46 (0)35-18 24 00
joakim.davidsson@stalror.se
Josefin Kämpe Thorsell

Josefin Kämpe Thorsell

Spedition

+46 (0)35-18 24 00
Lotta Alexandersson

Lotta Alexandersson

Speditions- och produktionsplaneringschef

+46 (0)35-18 24 00
Richard Hasselqvist

Richard Hasselqvist

Produktionschef

+46 (0)35-18 24 00
Saso Janevski

Saso Janevski

Kvalitet

+46 (0)35-18 24 00
Jannice Bengtsson

Jannice Bengtsson

Innesäljare / Mekaniska verkstäder / Region mellan

+46 (0)35-18 24 60
jannice.bengtsson@stalror.se
Glenn Risberg

Glenn Risberg

Produktionsplanering

+46 (0)35-18 24 00
Catarina Larsson

Catarina Larsson

Ekonomi

+46 (0)35-18 24 00
Carolina Grasselli

Carolina Grasselli

Ekonomi

+46 (0)35-18 24 00
Diana Damjanov

Diana Damjanov

Innesäljare / Mekaniska verkstäder / Region norr

+46 (0)35-18 24 21
diana.damjanov@stalror.se
Magnus Nilsson

Magnus Nilsson

Logistik

+46 (0)35-18 24 00
Christian Arvidsson

Christian Arvidsson

IT-chef

+46 (0)35-18 24 00
Lisa Lindholm

Lisa Lindholm

Ekonomichef

+46 (0)35-18 24 00
lisa.lindholm@stalror.se
Daniel Eliasson

Daniel Eliasson

Ekonomi

+46 (0)35-18 24 00
Sara Andersson

Sara Andersson

Ekonomi

+46 (0)35-18 24 00
Nina Djärf

Nina Djärf

Innesäljare / Automotive

+46 (0)35-18 24 87
nina.djarf@stalror.se
Thomas Eriksson

Thomas Eriksson

Försäljningschef

+46 (0)35-18 24 00
thomas.eriksson@stalror.se