Kontakta oss

Stålrör AB

Christer Bengtsson

Christer Bengtsson

Sälj / Tung industri

+46 (0)35-18 24 55
christer.bengtsson@stalror.se
Eva Gullberg

Eva Gullberg

Sälj / Automotive

+46 (0)35-18 24 82
eva.gullberg@stalror.se
Cary Ragneman

Cary Ragneman

Sälj / Lätt industri

+46 (0)35-18 24 16
cary.ragneman@stalror.se
Linda Claesson-Sjöö

Linda Claesson-Sjöö

Sälj / Hydraulik

+46 (0)35-18 24 60
linda.claesson.sjoo@stalror.se
Mikael Bjerdahl

Mikael Bjerdahl

Sälj / Tung industri

+46 (0)35-18 24 17
mikael.bjerdahl@stalror.se
Pierre Holm

Pierre Holm

Sälj / Automotive

+46 (0)35-18 24 80
pierre.holm@stalror.se
Torbjörn Fant

Torbjörn Fant

Sälj / Lätt industri

+46 (0)35-18 24 65
torbjorn.fant@stalror.se
Pär Bjärnstig

Pär Bjärnstig

Produktchef / Hydraulik

+46 (0)35-18 24 15
par.bjarnstig@stalror.se
Jonas Lindahl

Jonas Lindahl

Sälj / Tung industri

+46 (0)35-18 24 59
jonas.lindahl@stalror.se
Mattias Maltesson

Mattias Maltesson

Sälj / Automotive

+46 (0)35-18 24 86
mattias.maltesson@stalror.se
Torbjörn Kollmats

Torbjörn Kollmats

Sälj / Lätt industri

+46 (0)35-18 24 81
torbjorn.kollmats@stalror.se
John Allmark

John Allmark

Sälj Support / Hydraulik

+46 (0)35-18 24 48
john.allmark@stalror.se
Emma Luhanka

Emma Luhanka

Sälj Support / Tung industri

+46 (0)35-18 24 84
emma.luhanka@stalror.se
Anna Arvidsson

Anna Arvidsson

Sälj Support / Automotive

+46 (0)35-18 24 83
anna.arvidsson@stalror.se
Nathalie Nilsson

Nathalie Nilsson

Sälj Support / Lätt industri

+46 (0)35-18 24 85
nathalie.nilsson@stalror.se
Peter Bogren

Peter Bogren

Försäljningschef / Tung industri & Hydraulik

+46 (0)35-18 24 35
+46 709 44 34 05
peter.bogren@stalror.se
Adrian Eklund

Adrian Eklund

Sälj Support / Tung industri

+46 (0)35-18 24 19
adrian.eklund@stalror.se
Lina Jalmgård

Lina Jalmgård

Sälj Support / Automotive

+46 (0)35-18 24 78
lina.jalmgard@stalror.se
Alexandra Petersen

Alexandra Petersen

Spedition

Alexander Johansson

Alexander Johansson

Sälj Support / Automotive

+46 (0)35-18 24 79
alexander.johansson@stalror.se
Joakim Ohlsson

Joakim Ohlsson

Försäljningschef / Automotive & Lätt Industri

+46 (0)35-18 24 36
+46 706 76 50 03
joakim.ohlsson@stalror.se
Birgitta Nilsson

Birgitta Nilsson

Sälj / Tung industri

+46 (0)35-18 24 38
birgitta.nilsson@stalror.se
Per Ernemar

Per Ernemar

Sälj / Tung industri

+46 (0)35-18 24 18
per.ernemar@stalror.se
Maria Borup

Maria Borup

Inköp / Tung industri

+46 (0)35-18 24 34
+46 709 44 34 07
maria.borup@stalror.se
Susanne Lindquist

Susanne Lindquist

Inköp / Lätt industri

+46 (0)35-18 24 03
susanne.lindquist@stalror.se
Kjell Leksell

Kjell Leksell

Inköp / Hydraulik

+46 (0)35-18 24 12
kjell.leksell@stalror.se
Lena d'Orchimont

Lena d'Orchimont

Reception / Växel

+46 (0)35-18 24 00
info@stalror.se
Sandra Beksedic

Sandra Beksedic

Reception / Växel

+46 (0)35-18 24 00
info@stalror.se
Arne Borup

Arne Borup

Service & Underhåll

Josefin Kämpe Thorsell

Josefin Kämpe Thorsell

Spedition

Lotta Alexandersson

Lotta Alexandersson

Speditions- och produktionsplaneringschef

Richard Hasselqvist

Richard Hasselqvist

Produktionschef

Saso Janevski

Saso Janevski

Kvalitet

Jannice Bengtsson

Jannice Bengtsson

Sälj Support / Tung industri / Föräldraledig

Glenn Risberg

Glenn Risberg

Produktionsplanering

Catarina Larsson

Catarina Larsson

Ekonomi

Carolina Johansson

Carolina Johansson

Ekonomi

Bianca Blicher Hemberg

Bianca Blicher Hemberg

Sälj Support / Tung industri

+46 (0)35-18 24 22
bianca.blicher@stalror.se
Diana Damjanov

Diana Damjanov

Sälj Support / Tung industri

+46 (0)35-18 24 21
diana.damjanov@stalror.se
Magnus Nilsson

Magnus Nilsson

Logistik

Christian Arvidsson

Christian Arvidsson

IT-chef